bobrekte-protein-kacagi-nedenleri
Protein Kaçağı Hakkındaki Tüm Sorular
16 Kasım 2016
Protein Kaçağı Tedavisi
İdrarda Protein Yüksekliği
29 Aralık 2016

İdrarda Protein

Böbrekte Protein Kaçağı Hakkındaki Tüm Sorular

Böbrekte Protein Kaçağı Hakkındaki Tüm Sorular

Uzman Desteği Alın

İdrarda Protein

İdrarda protein, idrarda protein kaçağı neden olur, protein kaçağı bitkisel tedavisi hakkında yazılmış makaleyi okuyabilir, bilgi alabilirsiniz.

Protein Kaçağı Nedir ?

Tıbbi literatürde proteinüri yada mikroalbuminüri de denilen protein kaçağı durumudur. Alınan idrar örnekleri içerisinde protein miktarının anormal derecelerde yüksek olmasıdır. Protein kaçağı tespiti çok kolay bir idrar tahlili ile öğrenilebilir.

Protein kaçağı nasıl anlaşılır sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Temiz bir idrar numunesinde protein değerleri sıfır ya da negatif olmalıdır. 24 saatlik idrarda protein 1 ila 14 mg arası protein miktarı çıkması normal karşılanır. Bunun üstünde yer alan değerlerin daha detaylı incelemesi gerekmektedir. Protein kaçağı tespiti için idrar numunesinin sabah saatlerinde verilmesi gerekmektedir.

Protein Kaçağı Çeşitleri

Peki protein kaçağı neden olur. Bu sorunun ayrıntılı cevabını sitemizde yer alan idrarda protein kaçağı neden olur konulu makaleyi okuyarak bulabilirsiniz. Fakat kısaca bir giriş yapacak olursak bu durum geçici protein kaçağı ve kalıcı protein kaçağı olarak ikiye ayrılır.

Protein Kaçağı Tedavisi

Protein kaçağı için 1001 Naturel Bitkisel Tedavi Merkezi olarak Bakanlık izni ile üretilen bitkisel ürünlerimizi size sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ürünler bitkisel üretim konusunda Türkiye’nin en büyük firmalarına özel olarak ürettirilmiştir. Piyasada satılan kalitesiz muadilleri ile karıştırılmamalıdır. Protein kaçağı bitkisel seti faydaları, içeriği ve kullanımı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.