Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

idrarda-protein-fazlalığı-nedir
İdrarda Protein Fazlalığı Nedir
21 Şubat 2017
idrarda-protein-fazlalığı-nedir
Böbrekte Protein Kaçağı Nelere Yol Açar
22 Ağustos 2017

Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

saracoglu

saracoglu

Uzman Desteği Alın

Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

Protein kaçağı bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu, protein kaçağı bitkisel tedavi, protein kaçağını önleyen besinler. Protein kaçağı hakkında.

Protein kaçağı bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Protein kaçağı bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. Protein kaçağı bitkisel tedavisi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Protein Kaçağı Bitkisel Tedavisi İbrahim Saraçoğlu

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile hazırlanacak olan kür ile böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavi yöntemini hakkında ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız. Böbrekte protein kaçağı tedavisi için Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bizlere iki ayrı kür kullanılması gerektiğini paylaştı. Bitkisel tedavi kürü sabah ve akşam olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır.

Böbrekte Protein Kaçağı Bitkisel Kür – Sabahları

Aşağıda ayrıntılı şekilde yapılmasını ve kullanımını paylaştığımız idrarda protein kaçağı bitkisel tedavi kürünü sadece sabahları kullanmanız gerekmektedir.

Malzemeler : 1 Lt. Alkalin (klorsuz su), 8-9 Adet Maydanoz.

Yapılışı : Kür tarifine başlamadan önce maydanoz seçimi hakkında kısaca bilgi verelim. Öncelikle maydanozun sapında, yapraklarından daha fazla su olduğunu belirtmek istiyoruz. Maydanoz seçerken lütfen küçük yapraklı ve sapı kısa olmasına özen gösteriniz.

Kür ihtiyacı kadar maydanozu aldıktan soran arta kalanı gazeteye sararak muhafaza ederseniz yaprakları sarımsı hal almaz. Lütfen Kürü yaparken sarı yaprakları var ise küre ilave etmeyiniz. Gerekli açıklamaları yaptıktan sonra böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavi kür yapımına başlayabiliriz.

Kaynayan 2 bardak kadar suya alkalin suya 8-9 adet sapı ile birlikte taze maydanoz atınız ve ocağınızı kısık konuma alınız. Kapın ağız kapalı olarak 5 dakika kadar kaynatın. 5 Dakika sonra ocağınızın altını kapatarak ılımasını bekleyiniz. Ilınınca süzünüz.

Kullanımı : İdrarda protein kaçağı bitkisel tedavi kürü kullanımını sabah kahvaltısından 1 saat kadar önce 1 su bardağı içiniz. Her gün taze olarak yapınız ve içerisine herhangi başka bir tatlandırıcı atmayınız.

Böbrekte Protein Kaçağı Bitkisel Kür – Akşam

Sabahlayın maydanoz ile yapıp uyguladığımız kür sonrası akşamlayın da aşağıdaki bitkisel tedavi kür uygulanması gerekmektedir.

Malzemeler : Yaban Kekiği 1 Su bardağı alkalin su.

Yapılışı : Kaynamakta olan bir su bardağı alkalin suyumuza bir tatlı kaşığı kadar yaban kekini atın. Ağzı kapalı olarak 3 dakika kısık ateş de kaynatın. 3 dakika sonra ocağınızın altını kapatarak demlenmesini bekleyiniz. Hazırladığımız kür ılındıktan sonra süzerek kullanıma hazır kıvama getiriniz.

Kullanımı : Sabahları maydanoz kürünü uyguladıktan sonra akşamına hazırladığınız kekik kürünü yemeklerden iki saat sonra tüketiniz. Böbrekte protein kaçağı için hazırlanan her iki bitkisel kür tedavisi 1 ay boyunca ara vermeden devam edilmeli. Sonra 2 hafta ara verip yine aynı kürü bir ay daha uygulaması gerekmektedir.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.