Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Bitkiler

protein kaçağı bitkisel tedavisi
Protein Kaçağı Bitkisel Tedavisi
5 Ekim 2016
Protein Kaçağı Tedavisi
Protein Kaçağı Tedavisi
21 Ekim 2016

Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Bitkiler

Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi

Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi

Uzman Desteği Alın

Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Bitkiler

Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Bitkiler, Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Besinler Hakkında Bilgi Amaçlı Yazılmış Makale. İşte Bu Mucize Bitkiler.

Aşağıda böbrekte protein kaçağına iyi gelen bitkiler ve bitkileri kaynakları ile birlikte okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda protein kaçağı için hazırlanmış ürünü inceleyebilirsiniz.

Böbrekte Protein Kaçağına İyi Gelen Bitkiler

Kuşburnu : Etkin bir kan temizleyici,barsak yumuşatıcı, kurt düşürücü özelliğe sahip olan Kuşburnu, C Vitamini zenginliğinden ötürü vücudun gelişmesini düzenler. (kaynak:hakaynasi com)

Çörek otu : Ezher Üniversitesinden araştırmacılar çörek otundaki anti enflamatuar özelliğin böbrek rahatsızlığına olan etkisi üzerine bir çalışma yapmışlardır. Doxorubicin maddesi vasıtasıyla fareler üzerinde yapılan çalışmada çörek otundaki etkin özellik idrar yoluyla protein ve albümin atımını yavaşlattığı tespit edilmiştir. Ayrıca çörek otunun böbrekte meydana gelen olumsuz etkileri yavaşlatan anti oksidan madde içerdiği görülmüştür. Bu da anti enflamatuar özelliğin böbreği hasta olmaktan koruyan bir rolünün olabileceğini göstermektedir. (kaynak:gidaraporu com)

Alıç : Yüksek olan tansiyonumuzu düşürerek normal hale gelmesini sağlar. (kaynak:bitkirehberi net)

Panax : Yüksek tansiyonu olan kişilerde faydalıdır. Diabet ve anemi gibi hastalara iyi gelir. Damarları tedavi edici özelliği vardır. (kaynak:cevapsepeti com)

Biberiye : Zihni açar, guatra, kalp ve damar hastalıklarına, kanı temizleye ve uykusuzluğun giderilmesine yardımcı olur. (kaynak:bitkirehberi net)

Havuç Tohumu : Havucun sebze olarak yenen kökü özellikle provitamin A açısından çok zengindir. Bunun dışında B1, B2, B3, B6, C, E, K vitaminleri. Aynı zamanda potasyum, sodyum, fosfor, kalsiyum, demir, magnezyum mineralleri, karbonhidrat bulunur. (kaynak:sagligin net)

Ihlamur : Vûcut direncini artırarak tedaviye yardımcı olur. (kaynak:saglikaktuel com)

Rezine : Herhangi bir şikâyet hissedilmeksizin C ve B vitaminleri ile magnezyum, kalsiyum ve potasyum minerallerini barındırmaktadır. Bundan ötürü vücudu güçlendirmek amacıyla kullanılabilir. (kaynak:bilgihanem com)

Aslan Kuyuruğu Otu : Kardiyak yetmezliğin tedavisi (kalp yetmezliği), Yüksek kalp hızı veya kalp aritmilerinin tedavisi. (kaynak:alternatifterapi com)

Böbrekte protein kaçağına iyi gelen bitkiler kaynak gösterilerek makalede yer almıştır. Böbrekte protein kaçağına iyi gelen bitkiler uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Böbrekte protein kaçağına iyi gelen bitkiler bu sayede daha faydalı olacaktır.

Comments are closed.